İzmir Pancar O.S.B. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Neden Biz?

Geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımız için her zaman en iyiyi sunmaya adanmış kadromuz ile geleceğin mesleklerine sahip olacak bireyler yetiştiriyoruz. Eğitimin sadece uzun süren dersler boyunca, ezbere dayalı bir sistemle verilemeyeceğine inanıyoruz. Uygulama sınıflarımız ve atölyelerimiz çocuklarımızın mesleklerini erkenden keşfetmesine imkân sunarken aynı zamanda gelecek planlamaları yapmalarına da katkı sağlıyor. İngilizcenin yanı sıra teknolojide oldukça önemi olan Almanca dil eğitimi de teknoloji, inovasyon ve AR-GE odaklı çalışmalarda yer almak isteyen çocuklarımızın bir adım öne geçmesine yardımcı oluyor.

Her zaman eğitimde kalitenin, doğru yaklaşımın en önemlisi de sürekli gelişimin taraftarı olarak çocuklarımız için en iyiyi aramaya devam ediyoruz. Bu arayışımızda sizlerle birlikte olmak ve ilerlemek ise bizler için büyük önem taşıyor.

Geleceğiniz için hemen karar vermek zorunda olmasanız da hemen adım atmak zorundasınız. Geleceğine yön vermek için adım adım ilerleyeceğin ve doğru yolu bizlerle bulacağın bir eğitim istersen ilk adımı şimdi atabilirsin.

Neden Biz?